Україна, Київ вул. Вишгородська, 12, оф. 208
+38 (044) 290 95 52

УЛАСП пропозиція / попередження / претензія / судовий позов. Що робити? Як обійти УЛАСП? Як не плати УЛАСП? Як дати відсіч?

Музика з ліцензією для бізнесу слухать онлайн, скачати

Як обійти УЛАСП

Необхідно зважати, що ГС УЛАСП і ГС ОКУАСП є шахраями та хабарниками які розкрадають кошти авторів та роздають хабарі (ознойомитесь з наведеними фактами за посиланням).

Як правило з листа-попередження з вимогою укладення договору чи претензії про сплату роялті розпочинається знайомство власників та менеджменту закладів з акредитованою організацією колективного управління УЛАСП. Далі нескінченний тиск, погрози по телефонам, емейлам з метою примусу до співпраці. Що робити? Як дати відсіч?

По-перше треба адекватно оцінити ситуацію, а саме:

  • чи маєте Ви ліцензію на публічне виконання фонограм музичних творів, тобто авторські та суміжні права;
  • чи саме ту музику Ви використовуєте на яку отримали ліцензію.

По-друге необхідно:

  • якщо Ви маєте ліцензію від ExpertMusic і використовуєте нашу музику – достатньо повідомити нашу службу підтримки [email protected] ;
  • якщо у Вас відсутня ліцензія необхідно терміново вимкнути музику і отримати ліцензію, наприклад від ExpertMusic для цього достатньо написати в онлайн чат, зателефонувати нам або повідомити про Ваше бажання нашу службу підтримки [email protected] або придбати нашу ліцензію онлайн.

Клієнти ExpertMusic вразі отримання звернень від УЛАСП безкоштовно (в рамках підтримки) можуть скористатись послугами адвоката, який представить їх інтереси і фахово поставить представників УЛАСП “на місце” (ознайомитись детально чому клієнти ExpertMusic надійно захищені від оплат та судових позовів УЛАСП).

По-третє, якщо Ви прийняли рішення самостійно продовжувати комунікацію з УЛАСП, то дотримуйтесь визначеної позиції, не піддавайтесь тиску, погрозам, не сперечайтесь і переведіть все спілкування виключно в документальний спосіб на рівні листів підписаних особами, які мають повноваження представляти організацію на підставі Статута або з наданням довіреності в якій передбачено правом підписувати документи від імені організаціїї. Як наслідок одразу:

  • значна частина інформації, яка повідомлялась усно зникне, так як за її достовірність можливо буде притягти до відповідальності;
  • буде заощаджено час на порожні балачки, прибрано емоціїї і спілкування перейде на професійний рівень;
  • зможете делегувати підготування проекту відповідей на офіційні звернення юристам та адвокатам;
  • продовжите спокійно займатись власною господарською діяльністю.

Четверте, якщо Ви отримали ліцензію від ExpertMusic, наші адвокати підготоють все необхідне, а у разі судового позову безоплати з Вашого боку укладуть угоду та будуть представляти в суді Ваші інтереси і Ви не отримаєте жодних втрат, ані часу, ані коштів. Незважайте на інформацію УЛАСП, що нібито виключно акредитована організація колективного управління може видавати ліцензіі і якщо Ви не укладете договір саме з ними, то через суд сплатите под 200 тис. грн., – це невідповідає дійсності.

(ознайомитись детально чому клієнти ExpertMusic надійно захищені від оплат та судових позовів УЛАСП).

До жодного клієнта ExpertMusic, наразі немає жодного судового позову, ані від ГС УЛАСП, ані від будь-яких третіх осіб

ГС УЛАСП відкликала всі подані судові позови до клієнтів ExpertMusic та компенсувала витрати на юридичну допомогу (див. рішення суду від 01.04.2021) (див. ще одне рішення суду від 06.04.2021) (див. ще одне рішення суду також від 06.04.2021)(див. ще одне рішення суду також від 06.04.2021)

Сподіваюсь, що вище зазначена інформація стала в нагоді і якщо Вам потрібна консультація від наших фахівців – звертайтесь ми допоможемо Вам безкоштовно, навіть якщо Ви не є нашим клієнтом