Україна, Київ вул. Приорська, буд. 21, оф. 306
+38 (044) 290 95 52

УЛАСП пропозиція / попередження / претензія / судовий позов. Що робити? Як обійти УЛАСП? Як не плати УЛАСП? Як дати відсіч?

Музика з ліцензією для бізнесу слухать онлайн, скачати

Як обійти УЛАСП

Як правило з листа-попередження з вимогою укладення договору чи претензії про сплату роялті розпочинається знайомство власників та менеджменту закладів з акредитованою організацією колективного управління УЛАСП. Далі нескінченний тиск, погрози по телефонам, емейлам з метою примусу до співпраці. Що робити? Як дати відсіч?

По-перше треба адекватно оцінити ситуацію, а саме:

  • чи маєте Ви ліцензію на публічне виконання фонограм музичних творів, тобто авторські та суміжні права;
  • чи саме ту музику Ви використовуєте на яку отримали ліцензію.

По-друге необхідно:

  • якщо Ви маєте ліцензію від ExpertMusic і використовуєте нашу музику – достатньо повідомити нашу службу підтримки [email protected] ;
  • якщо у Вас відсутня ліцензія необхідно терміново вимкнути музику і отримати ліцензію, наприклад від ExpertMusic для цього достатньо написати в онлайн чат, зателефонувати нам або повідомити про Ваше бажання нашу службу підтримки [email protected] або придбати нашу ліцензію онлайн.

Клієнти ExpertMusic вразі отримання звернень від УЛАСП безкоштовно (в рамках підтримки) можуть скористатись послугами адвоката, який представить їх інтереси і фахово поставить представників УЛАСП “на місце” (ознайомитись детально чому клієнти ExpertMusic надійно захищені від оплат та судових позовів УЛАСП).

По-третє, якщо Ви прийняли рішення самостійно продовжувати комунікацію з УЛАСП, то дотримуйтесь визначеної позиції, не піддавайтесь тиску, погрозам, не сперечайтесь і переведіть все спілкування виключно в документальний спосіб на рівні листів підписаних особами, які мають повноваження представляти організацію на підставі Статута або з наданням довіреності в якій передбачено правом підписувати документи від імені організаціїї. Як наслідок одразу:

  • значна частина інформації, яка повідомлялась усно зникне, так як за її достовірність можливо буде притягти до відповідальності;
  • буде заощаджено час на порожні балачки, прибрано емоціїї і спілкування перейде на професійний рівень;
  • зможете делегувати підготування проекту відповідей на офіційні звернення юристам та адвокатам;
  • продовжите спокійно займатись власною господарською діяльністю.

Четверте, якщо Ви отримали ліцензію від ExpertMusic, наші адвокати підготоють все необхідне, а у разі судового позову безоплати з Вашого боку укладуть угоду та будуть представляти в суді Ваші інтереси і Ви не отримаєте жодних втрат, ані часу, ані коштів. Незважайте на інформацію УЛАСП, що нібито виключно акредитована організація колективного управління може видавати ліцензіі і якщо Ви не укладете договір саме з ними, то через суд сплатите под 200 тис. грн., – це невідповідає дійсності.

(ознайомитись детально чому клієнти ExpertMusic надійно захищені від оплат та судових позовів УЛАСП).

Сподіваюсь, що вище зазначена інформація стала в нагоді і якщо Вам потрібна консультація від наших фахівців – звертайтесь ми допоможемо Вам безкоштовно, навіть якщо Ви не є нашим клієнтом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *