Україна, Київ вул. Вишгородська, 12, оф. 208
+38 (044) 290 95 52

Українська музика для салонів краси, кафе магазинів

Музика з ліцензією для бізнесу слухать онлайн, скачати

☝️Музичні відео плейлисти з українською музикою створено для громадських закладів таких як салони краси, кафе, магазини тощо.

Українська народна музика в сучасній обробці

Модно буде звучати в закладах громадського харчування, торгівельних закладах, салонах краси збірка української народної музики в сучасній обробці. Ряд пісень в збірнику разом з українською мовою містять і англовомних виконавців, що додатково до музичної обробки придає сучасного звучання пісням.

Плейлист сучасної української музики

Музичний збірник “Українська музика”- це надихаюча, мрійлива, мотивуюча музика стилів pop, pop rock з швидким, повільним та помірним темпом. Музика даного збірника допомагає досягти таких маркетингових цілей як збільшити лояльність і кількість імпульсивних покупок/замовлень. Музика збірки підходить для закладів з дизайном вінтаж, лофт, прованс, модерн, ф’южн. Збірник розрахований на цільову аудиторію різного віку – зрілий вік (45-60), середній вік (25-45), молодіжний вік (15-25). Можна використовувати в таку пору року як осінь, зима, літо, весна і такі періоди дня як звичайний годинник, день, ранок, ніч, вечір.

Збірник української музики 2022 року про війну з Росією

Збірник української музики 2022 року з піснями на військову тематику, саме про війну з Росією.

Завантажуйте безкоштовно наш мобільний додаток і слухайте сотні плейлистів з різноманітною музикою для салонів краси, кафе, ресторанів, готелів та інших закладів класифіковані:

  • за маркетинговими цілями (різноманітними шляхами збільшення середнього чеку, збільшення єфективності персоналу тощо);
  • порами року та календарними святами;
  • типами закладів;
  • стилями музики
  • тощо.